You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONUS Open na Eurosport

Czwarty i ostatni w kalendarzu tenisowym, turniej zaliczany do Wielkiego Szlema - US Open rozpocznie się 28 sierpnia. Kibice będą mogli śledzić na kanałach Eurosportu, a także na platformie Eurosport Player, na której dostępne będą transmisje z niemal wszystkich kortów.

Na przełomie sierpnia i września oczy całego tenisowego świata zwrócone są na Nowy Jork, gdzie na kortach Flushing Meadows rozgrywany jest US Open.

Kortem głównym jest Arthur Ashe Stadium, największy obiekt tenisowy na świecie, jednak kamery Eurosportu będą transmitować każdą minutę tego wydarzenia niemal ze wszystkich kortów. Relacje Eurosportu 1 i Eurosportu 2 na żywo z turnieju US Open obejmą zarówno sesję dzienną, jak i wieczorną. Codziennie transmisje trwać będą nieprzerwanie od godziny 17.00 do ostatniego meczu dnia. Relacje wzbogacone zostaną również o liczne analizy i komentarze ekspertów - Matsa Wilandera, Barbary Schett czy Patricka Mouratoglou. Ponadto dzięki platformie Eurosport Player widzowie sami będą mogli zdecydować, który mecz chcą oglądać w danym momencie. Stawka rywalizacji jest naprawdę wysoka - pula nagród wyniesie aż 50 mln dolarów. To aż 10 procent więcej niż przed rokiem, co będzie stanowić rekord w Wielkim Szlemie.

Relacje z US Open będą także dostępne w specjalnym pakiecie Tenis Premium, który powstał w rezultacie współpracy Grupy Polsat i Eurosportu. Kanały Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, składające się na tę ofertę, zapewnią nieprzerwany dostęp do turnieju: 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD. Po zakończeniu US Open, przez kolejny tydzień, dostępne będą powtórki z najciekawszych rozgrywek.

Faworytami są Roger Federer, Andy Murray, Rafael Nadal oraz Stan Wawrinka, który broni tytułu.

Czekamy na występ Jerzego Janowicza, który ostatnio jest w dobrej formie.

W deblu kibicować będziemy mistrzom Wimbledonu Łukaszowi Kubotowi i Brazylijczykowi Marcelo Melo.

US Open to jedna z imprez oferowanych w ramach produktu Eurosport Experience.

Zadebiutował on na polskim rynku w ubiegłym roku, jako pierwsza tego typu oferta pozwalająca powiązać markę z prestiżowymi wydarzeniami sportowymi. Zakłada ona o wiele szersze spektrum działań niż standardowy sponsoring relacji sportowych, łącząc w sobie działania na antenie i poza nią. Oprócz takich narzędzi, jak unikalny branded content, zaangażowanie sportowców i ekspertów, dedykowane aplikacje, cross-promocje, czy pakiet hospitality, zespół Brand Partnership Discovery Media oferuje swoim klientom spoty w ekskluzywnym czasie reklamowym wokół największych wydarzeń sportowych transmitowanych przez Eurosport (turniejów Wielkiego Szlema, kolarskich Grand Tourów oraz nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang).źródło: 

media2.pl