You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONDziś premiera 8 sezonu Walking Dead

Już dziś wieczorem o godzinie 22:00 (i 23:00) na kanale FOX premierowy odcinek 8-ego sezonu kultowego serialu Walking Dead.

Nowy sezon nieodmiennie od pozostałych liczył będzie 16 epizodów, które zostaną wyemitowane w dwóch częściach.

Pierwsze osiem odcinków widzowie zobaczą jesienią, a kolejne dopiero w lutym 2018.

W 8 sezonie The Walking Dead powrócą gwiazdy serialu

Andrew Lincoln (Rick), Norman Reedus (Daryl), Lauren Cohan (Maggie), Chandler Riggs (Carl), Danai Gurira (Michonne), Jeffrey Dean Morgan (Negan) i wielu wielu innych.

Nowy sezon ma ukazać wojnę, kolejne ofiary i sojusze.

Jakiś czas temu przyjaźniąca się z twórcami The Walking Dead Maria Bello stwierdziła, że specjalnie dla niej ma zostać stworzona nowa postać. Po finale poprzedniej serii wiadomo już, że w 8 sezonie The Walking Dead nie zobaczymy Sashy. Już od dawna było pewne, że 8 sezon The Walking Dead ukaże wielki sojusz Alexandrii, Wzgórza i Królestwa oraz wojnę sojuszników Ricka z Neganem. Ma być niebezpiecznie.

Andrew Lincoln w jednym z wywiadów powiedział:

8 sezon The Walking Dead ekscytuje mnie bardziej niż jakikolwiek inny w historii serii. Wydaje mi się, że będzie mocny i przerażający, a mówię to z głębi mojej cynicznej duszyźródło: 

eska.pl