You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONPlayer na VOD.pl od TVN i Onetu

Player.pl powiększył ofertę platformy VOD.pl dzięki wyjątkowej współpracy z jednym z największych polskich portali internetowych.


Współpraca polega na udostępnieniu całości serwisu Player.pl na serwisie Vod.pl.Od 6 września 2017 roku, wchodzący na vod.pl użytkownicy, będą mogli w łatwy sposób korzystać z bogatej oferty najlepszych filmów, seriali i programów telewizyjnych oferowanych przez jedną z najpopularniejszych marek VOD na rynku.

Dzięki rozpoczętej dziś współpracy promocyjnej z onet.pl, będziemy mogli w znaczący sposób poszerzyć zasięg platformy player.pl. Znający naszą ofertę, mogą korzystać z oferowanych materiałów wideo wchodząc bezpośrednio na player.pl, ale znajdą nas również w sekcji Player serwisu vod.pl. To ten sam serwis i te same treści - mówi Maciej Maciejowski Członek Zarządu ds. dystrybucji treści i rozwoju biznesu.


Co istotne jest to serwis embedowany - zarówno techniczna obsługa jak i sprzedaż reklam prowadzona będzie przez TVN.


Dla nas taka współpraca oznacza przede wszystkim poszerzenie bazy użytkowników dla oferty wideo TVN Media. Tym samym zyskamy możliwość zaoferowania reklamodawcom większego zasięgu wokół naszych treści premium cenionych ze względu na ich jakość oraz związane z tym wysokie zaangażowanie użytkowników. Tym samym jest to kolejny krok w rozwoju i budowy szerokiego zasięgu oferty video TVN Media stanowiących unikalną na rynku alternatywę dla reklamodawców zainteresowanych dotarciem do szerokich grup odbiorców w bezpiecznym jakościowym środowisku dla promowanych marek - dodaje Maciej Ziąbrowski, dyrektor ds. strategii i badań produktu reklamowego.źródło: 

media2.pl / TVN