You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONOferta telewizyjna w Ultra HD od CANAL+

Grupa Canal+, wiodący operator płatnej telewizji we Francji, wprowadziła nową ofertę telewizji satelitarnej w jakości Ultra HD na najnowszym dekoderze, dostępną za pośrednictwem satelity należącego do SES.

Grupa Canal+ dostarcza kanały UHD na wiodącej pozycji orbitalnej we Francji: ASTRA 19.2°E.

Wykorzystując przepustowość i zasięg technologii satelitarnej, operator udostępnia nową ofertę wszystkim gospodarstwom domowym w kraju.

Bez konieczności wymiany anteny satelitarnej i z nowym dekoderem LE DECODEUR abonenci mogą cieszyć się różnorodną ofertą programów w jakości UHD - w tym filmów, seriali, produkcji własnych i programów sportowych. Dekoder, wyposażony w osiem tunerów satelitarnych i zintegrowaną kartę Wi-Fi, posiada również wiele dodatkowych funkcji. Urządzenie pozwala także na na jednoczesne oglądanie telewizji na wielu ekranach w różnych pomieszczeniach.

Nasz nowy DECODEUR to najbardziej zaawansowane urządzenie DTH na rynku, umożliwiające ultraszybką zmianę kanału i oferujące widzom całkowicie nowe doświadczenia. Zamierzamy dalej zabiegać o wzrost lojalności naszych klientów w segmencie telewizji satelitarnej i powiększać istniejącą bazę abonentów, dzięki treściom premium w jakości UHD dostarczanym przez CANAL+. W szczególności programom sportowym i produkcjom własnym - podkreślił Frank Cadoret, EVP Distribution w Grupie CANAL+.źródło: 

CANAL+ / media2.pl