You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONNowy sezon NBA w Canal+ Sport

Ruszył nowy sezon NBA. Mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata będą transmitowane w kanałach sportowych platformy nc+.

Nowy sezon NBA na platformie nc+ zapowiada się bardzo ciekawie.

To będzie kolejny fascynujący sezon NBA. Wszystkie drużyny starają się znaleźć doskonalszy patent na mistrzostwo, niż magiczna formuła 3-krotnie niedoścignionych w ostatnich 4 latach Wojowników z Oakland. W ten porywający wyścig wciągnął się sam LeBron James, który porzucił ukochane Cleveland, tym razem dla odrodzenia potęgi Lakers. Dobrze więc, że w Los Angeles znalazł się także Marcin Gortat, którego Clippers wcale nie czują się gorsi od słynniejszych lokalnych rywali i spełniają wszystkie warunki, by być nawet czarnym koniem rozgrywek - mówi Wojciech Michałowicz, komentator NBA w nc+.

Platforma nc+ posiada prawa do co najmniej 140 meczów NBA w sezonie 2018/19.

Z ponad 110 spotkań sezonu zasadniczego, przeszło 35 meczów będzie transmitowanych w godzinach polskiego prime time w soboty i niedziele. Platforma nc+ pokaże także do 36 meczów play-off, w tym wszystkie finały konferencji oraz NBA Finals, a także NBA All-Star Game, trzy mecze rozgrywane w ramach Martin Luther King Day oraz NBA London Game. W kanałach sportowych platformy nc+ prezentowany będzie również cotygodniowy magazyn "NBA Action" oraz magazyn "Basket+" (emitowany od poniedziałku do piątku). W każdym miesiącu w ramach akcji Wybierz mecz NBA kibice będą mogli wybierać spotkania transmitowane następnie na antenie Canal+ Sport.

Plan najbliższych transmisji:

Czwartek (18 października):
• 04:30 Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers (Canal+ Sport)

Piątek (19 października):
• 02:00 Toronto Raptors - Boston Celtics (Canal+ Sport)
komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke

Sobota (20 października);
• 04:30 Los Angeles Lakers - Houston Rockets (Canal+ Sport 2)
komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

Niedziela (21 października):
• 00:00 Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks (Canal+ Sport)