You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONNowy program Allegro dla sprzedawców

10 sierpnia 2017 ruszy nowy program dla najlepszych sprzedawców na Allegro. Po spełnieniu wysokich wymagań co do jakości obsługi, "Super Sprzedawcy" będą mogli zachęcać klientów do kolejnych zakupów w serwisie Monetami, które można następnie wymieniać na kupony rabatowe.

Program "Super Sprzedawca" zastąpi wprowadzony w 2011 roku "Standard Allegro".

Dotychczasowy program przynosił korzyści jedynie sprzedającym, którzy uzyskiwali zniżki na płatne wyróżnianie ofert w serwisie. Nowy program przyniesie korzyści zarówno klientom kupującym na Allegro, jak i sprzedawcom.

Od 10 sierpnia kupując oferty od "Super Sprzedawców" - zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej Allegro - będzie można zbierać bonusowe Monety: od 1 do 20 w zależności od wartości kupionego przedmiotu. Korzyścią sprzedawców będzie automatyczne przyznawanie klientom Monet za zakupy towarów we wszystkich ofertach oznaczonych symbolem "Super Sprzedawcy". Ponadto ich oferty będą wyświetlane wyżej w wynikach wyszukiwania uwzględniających parametr trafności. Będą też mieli priorytetowy dostęp do Pomocy Allegro oraz zaproszenia do testów, szkoleń i na spotkania biznesowe.

Staramy się, by zmiany na Allegro przynosiły konkretne korzyści. Zniżki na zakupy na całym Allegro to od zawsze wyczekiwane promocje. Wprowadzamy je na stałe i rozszerzamy program także na serwis stacjonarny. Chcemy, by klienci mieli najlepsze w Polsce doświadczenie zakupowe - mówi Przemysław Budkowski, prezes Allegro.

W ramach nowego programu każdemu Super Sprzedawcy zostanie bezpłatnie przyznana pula Monet do rozdania - do 100 tys. Monet miesięcznie, w zależności od wysokości obrotów.

Po wyczerpaniu bezpłatnej puli Super Sprzedawcy będą mogli dokupić kolejne Monety. Oprócz nowych wyższych mierzalnych standardów obsługi, które musi spełnić kandydat na "Super Sprzedawcę", wprowadzona zostanie także indywidualna weryfikacja jakości obsługi klienta: treści odpowiedzi na oceny, korespondencji w dyskusjach i zgłoszeń od kupujących.

Weryfikacja będzie prowadzona przez zespół Allegro.źródło: 

Allegro, media.pl