You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEON



Mistrzostwa Świata na TVP 4K

W środę (13 czerwca 2018 roku) z testowym przekazem satelitarnym zadebiutował kanał TVP 4K, który został uruchomiony z myślą pokazywania piłkarskich mistrzostw w Rosji 2018 w jakości 4K.

Kanał oficjalne nadawanie rozpocznie w czwartek (14 czerwca 2018 roku) o godzinie 16.30, transmitując ceremonię otwarcia mistrzostw.

Także stacja platformy NC+ łącznie pokaże 12 spotkań na żywo w jakości 4K. Pozostałe mecze, w tym spotkania z udziałem Polaków, będzie można zobaczyć właśnie w TVP 4K.



Plan transmisji w TVP 4K:

Czwartek (14 czerwca):
16:30 ceremonia otwarcia (na żywo)
16:45 Rosja - Arabia Saudyjska (na żywo)

Piątek (15 czerwca):
13:50 Egipt - Urugwaj (na żywo)
16:50 Maroko - Iran (na żywo)

Sobota (16 czerwca ):
11:50 Francja - Australia (na żywo)
14:50 Argentyna - Islandia (na żywo)
17:50 Peru - Dania (na żywo)
20:50 Chorwacja - Nigeria (na żywo),

Niedziela (17 czerwca ):
13:50 Kostaryka - Serbia (na żywo)
16:50 Niemcy - Meksyk (na żywo)

Poniedziałek (18 czerwca):
13:50 Szwecja - Korea Płd. (na żywo)
16:50 Belgia - Panama (na żywo)
19:50 Tunezja - Anglia (na żywo)

Wtorek (19 czerwca):
16:50 Polska - Senegal (na żywo)
19:50 Rosja - Egipt (na żywo)

Środa (20 czerwca):
13:50 Portugalia - Maroko (na żywo)
16:50 Urugwaj - Arabia Saudyjska (na żywo)
19:50 Iran - Hiszpania (na żywo)

Czwartek (21 czerwca):
13:50 Dania - Australia (na żywo),
16:50 Francja - Peru (na żywo)

Piątek (22 czerwca):
13:50 Brazylia - Kostaryka (na żywo)
16:50 Nigeria - Islandia (na żywo)
19:50 Serbia - Szwajcaria (na żywo)

Sobota (23 czerwca):
13:50 Belgia - Tunezja (na żywo)
16:50 Korea Płd. - Meksyk (na żywo)

Niedziela (24 czerwca):
13:50 Anglia - Panama (na żywo)
16:50 Japonia - Senegal (na żywo)
19:50 Polska - Kolumbia (na żywo)

Poniedziałek (25 czerwca ):
15:50 Arabia Saudyjska - Egipt (na żywo)
19:50 Hiszpania - Maroko (na żywo)

Wtorek (26 czerwca ):
15:50 Australia - Peru (na żywo)
19:50 Nigeria - Argentyna (na żywo)

Środa (27 czerwca ):
15:50 Korea Płd. - Niemcy (na żywo)
19:50 Serbia - Brazylia (na żywo)

Czwartek (28 czerwca):
15:50 Japonia - Polska (na żywo)
19:50 Panama - Tunezja (na żywo)

Sobota (30 czerwca):
15:50 1/8 finału #1 (na żywo)
19:50 1/8 finału #2 (na żywo)

Niedziela (1 lipca ):
19:50 1/8 finału #4 (na żywo)

Poniedziałek (2 lipca):
15:50 1/8 finału #5 (na żywo)
19:50 1/8 finału #6 (na żywo)

Wtorek (3 lipca):
15:50 1/8 finału #7 (na żywo)
19:50 1/8 finału #8 (na żywo)

Piątek (6 lipca):
15:50 1/4 finału #1 (na żywo)

Sobota (7 lipca):
15:50 1/4 finału #3 (na żywo)
19:50 1/4 finału #4 (na żywo)

Wtorek (10 lipca ):
19:50 1/2 finału #1 (na żywo),

Sobota (14 lipca):
15:50 o 3. miejsce (na żywo)



źródło: 

media.pl / TVP