You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONEurosport Player w Samsung Smart TV

Aktualne wydarzenia ze świata sportu można śledzić za pośrednictwem aplikacji Eurosport Player w Samsung Smart TV z systemem Tizen. Widzowie uzyskują dostęp do relacji na żywo w Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz w kanałach dodatkowych, uruchamianych dla wydarzeń specjalnych wyłącznie w Eurosport Player.
W ramach aplikacji Eurosport Player fani sportów zimowych mogą na żywo śledzić zmagania sportowców z olimpijskich aren w Pjongczangu.

Co więcej, do transmisji można wrócić jeszcze przez 14 dni od daty emisji, dzięki czemu emocje i wspomnienia wywołane złotym skokiem Kamila Stocha można zachować na dłużej.

Poza trwającymi jeszcze Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w aplikacji Eurosport Player widzowie znajdą cały sezon sportów zimowych, w tym Puchar Świata w Biegach Narciarskich, Narciarstwie Alpejskim i Biathlonie.

Kanały dostępne w aplikacji Eurosport Player oferują znacznie więcej niż sporty zimowe.

Szczególnie zadowoleni powinni być miłośnicy kolarstwa, gdyż w ramach pakietu obejrzą najważniejsze wyścigi sezonu, w tym Giro d'Italia, Tour de France i La Vuelta a España oraz wrześniowe Mistrzostwa Świata. Na ekranie nie zabraknie także największych gwiazd tenisa, bowiem dzięki aplikacji widzowie zyskają dostęp do wszystkich telewizyjnych kortów Australian Open, Roland Garros i US Open. Znajdzie się także coś dla fanów piłki nożnej - kibice obejrzą dwa mecze każdej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.źródło: 

media2.pl / Eurosport