Free songs

Nowe funkcjonalności AI w Google Chrome

Przeglądarka internetowa Google Chrome wprowadza nowe funkcje z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), które mają na celu ulepszanie pracy z kartami i personalizacji interfejsu

Chrome M121 oferuje lepsze zarządzanie kartami, personalizację wyglądu i ulepszenia w automatycznym wypełnianiu pól tekstowych.


Nowy System Organizacji Kart za Pomocą AI

Google Chrome teraz umożliwia łatwiejsze sortowanie i organizowanie otwartych kart za pomocą AI. Użytkownicy mogą grupować karty na podstawie ich zawartości, co ułatwia zarządzanie wieloma zadaniami. Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na karcie i wybrać „Organizuj podobne karty”.


Personalizacja Przeglądarki z Wykorzystaniem AI

Nowa opcja pozwala na stworzenie spersonalizowanego motywu przeglądarki. AI może przekształcić słowa w obrazy, umożliwiając użytkownikom wyrażanie siebie i eksplorowanie nowych możliwości wizualnych. Ta funkcja jest szczególnie atrakcyjna dla osób ceniących sobie unikalny wygląd cyfrowego środowiska pracy.


Automatyczne Wypełnianie Pól Tekstowych z Wykorzystaniem AI

Nowa funkcja automatycznego wypełniania pól tekstowych z wykorzystaniem AI sugeruje treści na podstawie wcześniej wprowadzonych danych i preferencji użytkownika. Ta funkcja przynosi oszczędność czasu i wygodę, szczególnie przy szybkim tworzeniu spersonalizowanych tekstów.


Dostępność Nowych Funkcji

Nowe funkcje Chrome będą dostępne w najbliższych dniach dla systemów Windows i MacOS, początkowo dla użytkowników w USA, z planami dalszej ekspansji. Warto śledzić aktualizacje, aby korzystać z tych nowoczesnych rozwiązań.