You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONWimbledon 2017 na Polsat Sport

Już w poniedziałek (3 lipca) startuje jedyny turniej Wielkiego Szlema rozgrywany na trawie, w którym wystąpi czołówka światowego tenisa. Wszystkie mecze Polaków będą transmitowane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Rozgrywki na londyńskich kortach potrwają od 3 do 16 lipca.

Transmisja spotkań od godziny 12:30 w kanałach Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. Od godziny 14:00 transmisja Wimbledonu również na Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

Jak zapewnia nadawca, wszystkie mecze Polaków pokazywane będą w Polsacie Sport, w przypadku dwóch równoległych tego typu spotkań - drugie na kanale Polsat Sport Extra.

Dodatkowo każdego dnia o godzinie 11:15 na antenie Tenis Premium 1 emitowana będzie "Kronika Wimbledonu", natomiast o godzinie 20:30 "Podsumowanie Dnia".

Mecze Wimbledonu komentować będą:

Dawid Olejniczak, Tomasz Tomaszewski, Marcin Muras, Tomasz Lorek, Katarzyna Nowak, Justyna Kostyra, Krzysztof Wanio, Filip Gawęcki i Marek Furjan.

Najwyżej rozstawieni w turnieju na kortach All England Lawn Tennis Club są: Szkot Andy Murray, ubiegłoroczny tryumfator Wimbledonu, Serb Novak Djokovic i Szwajcar Roger Federer.

Wśród biało-czerwonych, w turnieju głównym zobaczymy Jerzego Janowicza.

Natomiast w grze deblowej wystąpi Łukasz Kubot w parze z Brazylijczykiem Marcelo Melo.

Więcej na oficjalnej stronie Wimbledonuźródło: 

media2.pl