Free songs

Zmiany w Copilot od Microsoftu

Nowa odsłona Copilota od Microsoft

Microsoft zademonstrował swoje zaangażowanie w rozwój sztucznej inteligencji, prezentując odświeżoną wersję Copilota. Ten flagowy projekt AI zyskał nie tylko nowy wygląd, ale również ulepszenia funkcjonalne mające na celu usprawnienie interakcji z nowoczesnymi technologiami AI. Copilot teraz wygląda lepiej zarówno w przeglądarce, jak i na urządzeniach mobilnych, wzbogacając codzienne doświadczenia z AI.


Ewolucja narzędzi AI w Microsoft

Microsoft nieustannie ulepsza swoje narzędzia AI, by zapewnić użytkownikom lepsze doświadczenia. Usługa Bing Chat, oparta na generatywnej sztucznej inteligencji z modelem GPT-3, z czasem przekształciła się w Copilota, oferując szerszy zakres możliwości i ulepszony interfejs użytkownika. Ta ewolucja nie ograniczała się tylko do zmiany nazwy, ale również wprowadziła odświeżenie wyglądu i funkcjonalności, czyniąc Copilota zaawansowanym narzędziem wspierającym codzienną pracę i kreatywność.


Intuicyjność i funkcjonalność nowego Copilota

Nowa wersja Copilota prezentuje się nie jak produkt w fazie beta, ale jako dojrzałe narzędzie z intuicyjnym i przyjemnym interfejsem użytkownika. Zmiany obejmują nową ikonę, barwne animacje i prostszy interfejs, co ułatwia korzystanie z AI. Aplikacja mobilna również zyskała na funkcjonalności dzięki skrótom do najczęściej używanych funkcji, takich jak generowanie obrazów na podstawie opisów tekstowych.


Popularność narzędzi AI Microsoftu

Użytkownicy Bing Chat i Copilota rozpoczęli łącznie 5 miliardów rozmów z AI i zlecili jej stworzenie 5 miliardów obrazów, co podkreśla ogromne zainteresowanie narzędziami AI Microsoftu. Chociaż niektóre funkcje Copilota nie są jeszcze dostępne w Polsce, ulepszenia są widoczne zarówno na stronie projektu, jak i w aplikacjach mobilnych.


Dalszy rozwój Copilota

Microsoft kontynuuje rozwój Copilota, dążąc do uczynienia jego AI jeszcze bardziej pomocną w codziennym życiu i pracy. Te ulepszenia są częścią misji firmy, która ma na celu umożliwienie każdej osobie i organizacji na świecie osiągnięcia więcej dzięki nowoczesnym technologiom. Możemy spodziewać się kolejnych innowacji, które jeszcze bardziej zintegrują naszą przyszłość ze sztuczną inteligencją.