Free songs
TV-Cyfrowa

YouTube Music i YouTube Premium już w Polsce

YouTube wprowadza do Polski nowe usługi, dając dostęp do do muzycznej platformy streamingowej oraz do produkcji YouTube Originals.

Pierwsza usługa YouTube Music to nowa muzyczna usługa streamingowa, dzięki której można korzystać z zasobów YouTube bez ograniczeń i to nie tylko z wideo. Teraz w jednym miejscu użytkownicy znajdą również oficjalne albumy, single, covery czy nagrania z koncertów. W wersji Premium będzie można słuchać muzyki bez przerw i bez reklam, a także pobierać utwory, aby potem wracać do nich offline. Będzie można także odtwarzać muzykę w tle – przy wyłączonym ekranie i podczas korzystania z innych aplikacji.

Ekran główny będzie dynamicznie dostosowywał wyświetlane wyniki do indywidualnych potrzeb w oparciu o to, co wcześniej użytkownik odtwarza, gdzie jest lub co aktualnie robi. Aplikacja zapewni także dostęp to playlist na każdą okazję, z koeli inteligentne wyszukiwanie pozwoli namierzyć piosenkę nawet jeśli nie pamiętamy jej tytułu czy wykonawcy. Za pośrednictwem dedykowanego ekranu Hotlista aplikacja podpowie czego najchętniej słuchają użytkownicy YouTube.

Usługa YouTube Music dostępna jest w formie aplikacji na Androida i iOS-a, a także z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze.

Z aplikacji można korzystać bezpłatnie w wersji z reklamami lub w wersji premium (bez reklam, odtwarzane w tle, pobieranie) w cenie 19,90 zł miesięcznie. przygotowano także plan rodzinny – 29.99 zł miesięcznie.

Do Polski wkracza także usługa YouTube Premium, która umożliwi korzystanie z YouTube bez reklam, odtwarzanie w tle, pobieranie oraz dostęp do oferty filmów i programów z serii YouTube Originals. W ofercie m.in. seriale takie jak „Cobra Kai”, „Origin”, „Wayne” czy „Weird City”. Opcja YouTube Premium w cenie zawiera także dostęp do YouTube Music.


źródło: media2.pl