Free songs
TV-Cyfrowa

TVP Kobieta już nadaje

Ruszył nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Oferta programowa anteny ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek.

TVP Kobieta to wyjątkowy kanał wyspecjalizowany: mądry, misyjny, pełen pasji i inspiracji. Stworzony z myślą o potrzebach kobiet. Stacja będzie wyróżniać się dobrą, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą programową, więc każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Chciałabym, żeby kobiety w Polsce za pół roku, rok, mogły powiedzieć o TVP Kobieta: to jest moje miejsce, to bliska mi stacja, tu odpoczywam, tu się relaksuję, tu też uczę się i znajduję inspirację do nowych aktywności. Jestem przekonana, że będziemy numerem 1 wśród stacji lifestylowych w Polsce – mówi Iwona Bocian-Zaciewska, Dyrektor TVP Kobieta.

Do tworzenia programów w TVP Kobieta zaproszono ekspertki w swoich dziedzinach.

Dzięki posiadanej przez nie wiedzy, na antenie pojawią się różnorodne programy.

Już pierwszego dnia, w pełnym inspirujących porad kulinarnych programie dietetyczki Agnieszki Mielczarek, widzowie dowiedzą się, jak jeść zdrowo i smacznie. Praktycznych porad jak podróżować z małym dzieckiem, w dodatku tanio i wygodnie, dostarczy Monika Witkowska przemierzająca świat razem z córką Laurą w ramach programu „Podróże Małej i Dużej”.

Najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi Miłka Raulin, do „Ulepionych z pasji” zaprosi wyjątkowych gości, którzy tak jak ona mają odwagę realizować swoje marzenia. Natomiast Joanna Lewandowska – mistrzyni florystyki i członkini Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego udowodni w „Kwiatach na warsztat”, że rośliny są wyjątkowo piękne, jeśli tylko odpowiednio się nimi zajmiemy.

Wzruszeń dostarczy widzom program pełnej empatii Marty Manowskiej „Kobiety w drodze”, w którym prowadząca rozmawiać będzie o bagażu życiowych doświadczeń m.in. z Ewą Błaszczyk czy Walentyną Kozioł. Agata Konarska w „Kobietach w biznesie” opowie, z jakimi problemami mierzą się współczesne kobiety, dla których rozwój zawodowy przy jednoczesnej trosce o życie rodzinne jest spełnieniem marzeń, a Klaudia Carlos spotka się z ekspertami i porozmawia o wszystkim, co najważniejsze dla współczesnych kobiet.

TVP Kobieta zadba o formę i dobry nastrój już od samego rana.

W codziennym paśmie „Trenuj z TVP Kobieta” pełne wigoru trenerki – w tym m.in. Ida Nowakowska – dostarczą pozytywnej energii na cały dzień.

Dla wszystkich widzów, którzy nie zdążyli obejrzeć w Dwójce „Pytania na śniadanie”, TVP Kobieta przygotowała wyjątkową niespodziankę – całe wydanie ulubionego programu śniadaniowego tuż po zakończeniu emisji w TVP2, będzie dostępne na antenie lifestylowego kanału TVP.

TVP Kobieta to również dokumenty, w tym m.in. „600 gramów szczęścia”, „Antyle Chopina” i „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”, „Zdolne bestie te Kossaki” oraz pasmo TVP Kobieta „Inspiracje” przygotowywane we współpracy z TVP Kultura. Już w marcu widzowie zobaczą w nim m.in. „Niedzielę z Agnieszką Osiecką”.

Na stałe w ofercie kanału zagoszczą również filmy i seriale. Widzowie zobaczą m.in. hiszpański serial „Velvet” – opowieść o romansie ubogiej krawcowej z synem potentata modowego, a w codziennym wieczornym paśmie filmowym będzie mnóstwo hitów m.in. nagrodzony Oskarami „La La Land”, kultowy „Dirty Dancing”, czy biografie niezwykłych kobiet: „Grace Księżna Monako”, „Diana”, „Amy. Amy Winehouse” i „Whitney”.


źródło: TVP Polska, media2.pl