Free songs

Słuchawki Samsunga z AI tłumaczeniem na żywo

Samsung w przyszłym roku ma wprowadzić do oferty kolejne słuchawki bezprzewodowe z serii Galaxy Buds, które mają otrzymać nowe opcje oparte na AI. Wśród nich znajdzie się funkcja tłumaczenia rozmów w różnych językach na żywo. Pomysł nie jest zupełnie nowy, ale produkt Koreańczyków ma szansę upowszechnić to rozwiązanie.

Na rynku są już produkty, które ułatwiają komunikowanie się w różnych językach na żywo. Dobrym przykładem są tutaj iPhone’y, które mają wbudowanego tłumacza. Sięganie po telefon w takich sytuacjach nie jest jednak idealnym rozwiązaniem. Samsung o tym wie i proponuje coś innego.

Samsung szykuje słuchawki, które przetłumaczą rozmowy na żywo.

Azjatyckie media raportują, że Samsung pracuje nad kolejną generacją słuchawek bezprzewodowych z serii Galaxy Buds, które mają otrzymać nowe funkcje oparte na AI. Sztuczna inteligencja ma również odegrać duże znaczenie w przypadku nadchodzących smartfonów z serii Galaxy S24.

Nowe słuchawki bezprzewodowe Samsunga mają wykorzystywać możliwości oferowane przez sztuczną inteligencję w trakcie rozmów na żywo. Będą one tłumaczone na zrozumiały dla użytkownika język. Będzie to możliwe zarówno w trakcie prowadzenia połączeń audio oraz wideo, jak i podczas rozmów prowadzonych z ludźmi twarzą w twarz.


źródło: geekweek.interia.pl