Free songs
TV-Cyfrowa

Radio Wrocław integruje się z DTS Autostage

Radio Wrocław jako pierwsza stacja radiowa w Polsce zintegrowała się z DTS AutoStage, globalną pokładową platformą informacyjno-rozrywkową Xperi.

Jak mówi Mirek Ostrowski, dyrektor techniczny stacji:

Wprowadziliśmy już do systemu wszystkie wymagane dane dla wszystkich trzech kanałów w postaci logotypów, w tym częstotliwości nadawania analogowego i cyfrowego oraz podaliśmy linki do strumieni audio, stron internetowych i mediów społecznościowych.

Stacja przebudowała również wewnętrzny system dynamicznej transmisji danych, aby natychmiast pojawiały się one na odbiornikach.

Według Joe D’Angelo, starszego wiceprezesa firmy Xperi ds. globalnego radia i dźwięku cyfrowego, nadawcy integrujący się z DTS AutoStage zauważą korzyści i wyjątkowe możliwości promowania marki dzięki logo, sloganowi i okładce albumu:

Mogą uczestniczyć w DTS AutoStage bez żadnych kosztów i mają zapewnioną kontrolę redakcyjną oraz swobodę realizacji swoich celów strategicznych. Ponadto zgodna z RODO architektura Xperi zapewnia unikalne analizy i wskaźniki dotyczące zachowań konsumentów.