Free songs

PKP Intercity wdraża system CRM ze Sztuczną Inteligencją (AI)

PKP Intercity inwestuje w technologię AI

PKP Intercity, czołowy polski przewoźnik kolejowy, podjął decyzję o znaczącym ulepszeniu jakości swoich usług poprzez uruchomienie zakupu systemu CRM opartego na sztucznej inteligencji. Jest to strategiczna inwestycja w obszar obsługi klienta, mająca na celu nie tylko usprawnienie procesu sprzedaży biletów, ale także oferowanie pasażerom całkowicie nowego poziomu personalizacji oferty.


Nowatorskie podejście do obsługi klienta

PKP Intercity wprowadza zautomatyzowany system CRM, aby zapewnić swoim klientom usługi na wyższym poziomie. Współpraca z PKP Informatyką ma na celu wdrożenie nowoczesnych rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Te zmiany obiecują znaczącą poprawę w zakresie marketingu, sprzedaży i obsługi klientów. Ogłoszenie o procedurze zakupowej zostało już przekazane do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, co świadczy o zaawansowaniu PKP Intercity w realizacji swoich planów.


Zalety wdrożenia systemu CRM z AI

Wdrożenie systemu CRM opartego na sztucznej inteligencji to nie tylko krok ku efektywniejszej sprzedaży biletów. To przede wszystkim szansa na oferowanie usług bardziej dostosowanych do indywidualnych potrzeb podróżnych. Pasażerowie otrzymają aktualne informacje o promocjach i kierunkach podróży, dostosowane do ich preferencji. Jest to kluczowa zmiana, która może znacząco wpłynąć na zadowolenie klientów z usług PKP Intercity.


Kierunek: Innowacje technologiczne

PKP Intercity podąża za najnowszymi trendami technologicznymi, dążąc do dopasowania swoich usług do oczekiwań i potrzeb podróżnych. Wdrażanie systemu CRM opartego o AI jest wyraźnym sygnałem, że firma posiada ambitne plany na przyszłość i jest gotowa inwestować w nowoczesne technologie, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze doświadczenia podróżne.