Free songs

Open AI czyli (nie)Sztuczna inteligencja dostępna dla każdego

Przełom w historii ludzkości

https://chat.openai.com/

Jak to otworzyć?

1) Po wejściu na powyższą stronę, należy wybrać logowanie (Log in), gdzie możemy się zalogować za pomocą konta Google (polecam tą metodę, ponieważ jest najszybsza i nie trzeba przechodzić żmudnej rejestracji).
2) Jeśli nie mamy konta Google, to niestety trzeba się zarejestrować (Sign up) podając adres email i nowe hasło. Na podany adres email przyjdzie email z linkiem (pod tekstem Verify email address), który należy kliknąć. Potem należy ponownie wejść na stronę i zalogować się za pomocą podanych przy rejestracji danych. Przy pierwszym logowaniu trzeba jeszcze podać dane osobowe i zweryfikowac numer telefonu.

Jak tego używać?

– Po wejściu otwiera się nam chat z AI, gdzie piszemy normalnie jak z jakąś osobą ludzką w dowolnym języku.
– Po lewej stronie mamy listę rozmów do zarządzania. Rozmowy możemy usuwać, a gdy chcemy rozpocząć nową rozmowę wybieramy „+ New chat” (AI pamięta konwersację tylko w obrębie danej rozmowy).

Jak to działa?

– AI odpowiada dopasowując się do tego co piszemy, uczy się i zapamiętuje kontekst rozmowy, dzięki czemu nie musimy się ciągle powtarzać.
– Posiada wiedzę z praktycznie wszystkich dziedzin nauki i życia, nie tylko tą dostępną w internecie i książkach, ale też z różnych baz danych.
– Podaje wszelkie informacje, odpowiada na problematyczne pytania, rozwiązuje problemy, zagadki i różnego rodzaju zadania.
– Pisze na polecenie listy, wiersze, piosenki, a nawet proste programy komputerowe w dowolnym języku i pojedyncze strony internetowe o podanej treści.