Free songs
TV-Cyfrowa

Nowy program Warner TV

W sobotę (23 października 2021 roku) na polski rynku telewizyjnym zadebiutował kanał Warner TV. Na polskim rynku zastąpił dotychczasowy kanał TNT.

Warner TV to kanał emitujący przeboje kinowe oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale telewizyjne.

Stacja czerpie bogatej tradycji marki Warner Bros.

Nowy kanał to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków.

W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix”, „Siedem lat w Tybecie” czy „Rocky”. oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”.

Ramówka Warner TV będzie zawierać jedne z najczęściej nagradzanych i uznanych filmów oraz seriali telewizyjnych, w tym takie tytuły jak trylogia „Władca Pierścieni”, „Mroczny Rycerz” i wiele innych. Klasyczne produkcje, jak „Strażnik Teksasu”, „Domek na prerii” czy seria filmów „Rocky”, które do tej pory były emitowane przez TNT, również będą pojawiać się w Warner TV.

Wraz ze startem stacji wystartowały „Bitwy filmowe” z nagrodami.

Widzowie każdego tygodnia mogą zadecydować, który film pojawi się w ramówce. Zwycięska produkcja będzie emitowana w piątkowy wieczór.

Kanał Warner TV dostępny jest w ofertach operatorów płatnej telewizji (m.in. Polsat Box na pozycjach 44 i 152, Platforma Canal+ na pozycji 72, UPC Polska na pozycjach 206 i 486, Vectra na pozycji 315, Orange na pozycjach 72 i 235, Netia na pozycji 143).

Kanał jest nadawany w jakości HD. Wystartował także portal warnertv.pl.


żródło: media2.pl