Free songs
TV-Cyfrowa

Igrzyska Europejskie Mińsk 2019 na Polsatach Sport

W piątek (21 czerwca 2019 roku) rozpoczęły się Igrzyska Europejskie. To jedna z największych imprez sportowych jaka odbywa się w tym roku. Ponad 4000 sportowców z 50 krajów rywalizuje w 23 dyscyplinach o 200 kompletów medali, a zwycięzcy ośmiu dyscyplin uzyskają kwalifikacje na przyszłoroczne Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Transmisje z tego wydarzenia widzowie mogą zobaczyć na sportowych antenach Polsatu oraz na stronie polsatsport.pl

Igrzyska Europejskie to impreza organizowana przez Europejski Komitet Olimpijski na wzór igrzysk panamerykańskich, azjatyckich czy afrykańskich. Pierwsza edycja miała miejsce cztery lata temu w Baku. Tegoroczna impreza odbywa się w dniach 21-30 czerwca. Na euroigrzyskach oglądamy również reprezentantów Polski.

Transmisje z Igrzysk Europejskich – Mińsk 2019 widzowie mogą oglądać na sportowych antenach Polsatu oraz na stronie polsatsport.pl.

W ciągu 10 dni na czterech kanałach sportowych – Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight – oraz na portalu polsatsport.pl jest przeprowadzanych ponad 300 godzin transmisji! Widzowie mogą zobaczyć zmagania w takich dyscyplinach jak: łucznictwo, lekkoatletyka, badminton, piłka plażowa, boks, koszyków trzyosobowa, kolarstwo, gimnastyka, strzelectwo, tenis stołowy czy zapasy i kajakarstwo. Wydarzenia transmitowane na antenie komentują m.in. Adam Romański, Janusz Pindera, Marcin Lepa, Aleksandra Szutenberg, Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski, Dominik Durniat, Maciej Turski, Przemysław Iwańczyk, Tomasz Majewski i Artur Partyka.

Prosto z Mińska relacje reporterskie przygotowują specjalni wysłannicy Polsatu Sport – Artur Łukaszewski i Zbigniew Kołtoń.

Nie zabraknie wywiadów z reprezentantami Polski, gwiazdami euroigrzysk, a także ciekawostek związanych z imprezą. Materiały przygotowywane przez ekipę Polsatu Sport będzie można zobaczyć codziennie na sportowych antenach Polsatu, portalu polsatsport.pl, a także w Polsacie News i „Wydarzeniach”.

Szczegółowy plan transmisji i wyniki w poszczególnych dyscyplinach dostępne są na polsatsport.pl


źródło: polsatsport.pl, media2.pl