You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONUPC Polska wspólnie z Play

Play i UPC Polska podpisały umowę o współpracy, dzięki której Play zaoferuje UPC Polska hurtowy dostęp do usług telekomunikacyjnych pozwalający UPC na świadczenie swoim klientom usług mobilnych, jako operator wirtualny (MVNO).

Szefowie UPC Polska w medialnych wypowiedziach zapowiadali, że do końca 2017 roku w ofercie największego operatora kablowego ma pojawić się także nowa oferta telefonii komórkowej. Szef UPC podkreślał jednak, że będzie to jedynie usługa dodatkowa, która ma uatrakcyjnić dotychczasową ofertę, szczególnie przy wyborze pakietu kilku usług operatora.

Partnerstwo UPC Polska z PLAY to kolejny krok w realizacji strategii zwiększania mobilności naszych usług, pozwalającej naszym klientom na coraz swobodniejszy dostęp do najwyższej jakości telewizji cyfrowej i nieograniczonego, najszybszego internetu - komentuje Frans-Willem de Kloet, CEO UPC Polska.

Nowa oferta pozwolić jednak UPC Polska skuteczniej konkurować z Orange.źródło: 

media2.pl