You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONTowarzyskie mecze Legii na żywo na Facebooku

Legia Warszawa dzięki usłudze Facebook Live będzie transmitować na swoim oficjalnym profilu dwa kolejne spotkania podczas zgrupowania w Hiszpanii.

Sobotnie starcie Legia Warszawa - Silkeborg IF było premierowo transmitowane wyłącznie na oficjalnym profilu klubu na Facebooku.

Relacja spotkała się z dużym zainteresowaniem - post osiągnął zasięg ponad 540 tys., był wyświetlany 98 tys. razy i wywołał ponad 11 tys. interakcji.

Kibice mistrza Polski będą mogli obejrzeć na żywo również dwa mecze sparingowe podczas zgrupowania w Hiszpanii.

W czwartek (1 lutego 2018 roku) o godz. 16:00 zespół Romeo Jozaka zmierzy się ze zdecydowanym liderem ligi czeskiej Viktorią Pilzno, natomiast w piątek (2 lutego) o godz. 15:30 rywalem będzie chiński Shanghai Greenland Shenhua.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Legia Warszawa potwierdza, że chce być liderem nowoczesnej komunikacji wśród polskich klubów. Social media są dla nas ważnym i niezbędnym kanałem kontaktu z kibicami, gdzie w szybki i kreatywny sposób możemy przekazać informacje i ciekawostki z życia zespołu. Z drugiej strony poznajemy oczekiwania naszych odbiorców, angażujemy ich w życie klubu oraz pokazujemy, że być legionistą to coś wyjątkowego. W najbliższych miesiącach planujemy kontynuować rozwój tego obszaru komunikacji i przybliżyć Legię również nowym użytkownikom - mówi rzeczniczka prasowa klubu, Izabela Kruk.

FACEBOOK Legii Warszawaźródło: 

media2.pl / Legia