You are here:

nC+


Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o. Sklep Satelitarny TV-SAT Cyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONOsiedlowe sieci kablowe często spotykają się z zapytaniami abonentów o dodatkowe pakiety programów typu Premium. Wielu operatorów kablowych działających również w ramach spółdzielni mieszkaniowych lub stowarzyszeń, w bardzo tani sposób może użyć technologii platformy nc+ do wprowadzenia pakietu CANAL+ do swoich instalacji.

Hokej, narciarstwo alpejskie, snowboard i bobsleje – transmisje zawodów tych dyscyplin będą mogli zobaczyć widzowie kanałów nc+ podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Dzięki ponad 40 godzinom relacji i połączeniu ich z propozycjami TVP, abonenci platformy nc+ otrzymają wyjątkową propozycję transmisji z najważniejszej zimowej imprezy roku.

Szlagier Premier League Chelsea Londyn – Manchester United to najciekawiej zapowiadający się mecz z piętnastu zaplanowanych w najbliższy weekend spotkań lig zagranicznych, które zostaną pokazane w kanałach platformy nc+. Transmisja ze Stamford Bridge w niedzielę, 19 stycznia o godz. 16:55 w CANAL+ Sport.

Strony