You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONPuls 2 ma czas na start do lipca 2012 roku.

Podczas konferencji „Wpływ cyfryzacji na rozwój rynku płatnej telewizji w Polsce”" w czasie targów SAT Krak 2011 Mariusz Busiło z Urzędu Komunikacji Elektronicznej poinformował, że start kanału Puls 2 w ramach naziemnej telewizji cyfrowej powinien nastąpić do końca 2011 roku.

Tak się jednak nie stało. Według najnowszych informacji tygodnika To&owo, Puls 2 powinien wystartować najpóźniej do lipca tego roku.

Nie wiadomo, czy i ta data zostanie dotrzymana. Nie wiadomo też, czy telewizja Puls stworzy nowy kanał - według pojawiających się w sieci informacji TV Puls może wprowadzić do naziemnej telewizji cyfrowej istniejący już kanał na podobnej zasadzie, jakiej Polsat stworzył kanały Polsat Jim Jam i Polsat Crime&Investigation. Może też zrezygnować z drugiego miejsca w DVB-T.

Puls 2 ma znaleźć się w MUX 2 naziemnej telewizji cyfrowej. Obecnie za jego posrednictwem możemy oglądać Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV 4, TV 6 i TV Puls. W miejscu kanału Puls 2 znajduje się plansza testowa. Puls 2 znajdzie się też prawdopodobnie na satelicie.

źródło: 

dvbnews.pl