You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONMecz 1. kolejki Bundesligi na Facebooku Eleven Sports

Transmisja na Facebooku Eleven Sports rozpocznie się 24 sierpnia o 19:30 wraz ze startem studia przedmeczowego. Zaraz po nim fani polskiego profilu ELEVEN SPORTS będą mogli bezpłatnie obejrzeć spotkanie FC Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim.

W konfrontacji mistrza Niemiec z trzecią drużyną poprzedniego sezonu widzowie zobaczą m.in. snajperski pojedynek Roberta Lewandowskiego z Andrejem Kramariciem. Mecz prosto z Allianz Arena skomentują Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała. Relację będzie można obejrzeć również w tradycyjnym telewizyjnym przekazie na antenie Eleven Sports 1.

ELEVEN SPORTS, nadawca rozgrywek ligi niemieckiej w Polsce, ściśle współpracuje z Bundesligą w zakresie promocji w mediach społecznościowych.

Od 6 sierpnia na polskich profilach ELEVEN SPORTS prowadzona jest wspólna kampania Be Prepared (#BundesligaStarts24August) przygotowująca kibiców na nowy sezon Bundesligi. Jednym z jej elementów jest konkurs, w którym można wygrać wyjazd na wybrany przez siebie mecz Bundesligi oraz piłki i koszulki. W polskich mediach społecznościowych funkcjonuje także wprowadzony do użytku przez ELEVEN SPORTS popularny hashtag #BundesTAK.

Pierwszą w Polsce i zarazem pierwszą na świecie transmisję meczu Bundesligi na Facebooku ELEVEN SPORTS przeprowadził 12 stycznia bieżącego roku. Relację ze spotkania Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium obejrzało w tym serwisie łącznie ponad 500 tys. osób.źródło: 

media.pl