You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONJacek Silski - Osobowość Roku 2017

Wyniki Konkursu zostały ogłoszone 31 stycznia 2018 r. podczas Targów ELEKTROTECHNIKA i Targów ŚWIATŁO w Warszawie.Nominacje w tej edycji ogłoszono w dwóch kategoriach: gospodarka, otoczenie biznesu.

Konkurs ogłosiły ogólnopolskie organizacje branżowe: Krajowa Izba Gospodarcza Elektryki (KIGE), Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB), Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC), Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego (PZPO) i Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).

Celem konkursu jest szeroka promocja osób, które wniosły istotny wkład w rozwój i propagowanie nowych rozwiązań tak technicznych jak i organizacyjnych oraz systemowych w zakresie elektrotechniki, elektroenergetyki, teletechniki i oświetlenia w Polsce.Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI z targów TELETECHNIKA 2018.źródło: 

pirc.org.pl