You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONHBO odkodowane w październikowy weekend

W związku z premierą drugiego sezonu polskiego serialu "Wataha", w dniach 14 i 15 października 2017 roku widzowie zyskają darmowy dostęp do głównego kanału HBO.

W ramach odkodowanego okna HBO (14-15 października 2017 roku) widzowie zobaczą pierwszy odcinek polskiego serialu HBO "Wataha 2".

Produkcja ponownie przeniesie widzów w Bieszczady, które tym razem pokażą swoje mroczniejsze oblicze. Prokurator Iga Dobosz wraca w Bieszczady, by poprowadzić śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni. Do ukrywającego się głęboko w lesie Rebrowa trafia roztrzęsiona uciekinierka. Więcej o serialu TUTAJ.

Filmową premierą odkodowanego weekendu będzie animowany film "Munio: Strażnik Księżyca". Dodatkowo na kanale zostaną wyemitowane takie filmy jak: "Snowden", "Ostatnia rodzina", "Trumbo", "To musisz być ty", "Młodość w Oregonie", "Arcyoszust", "Wieżowiec", "Wicher 2: Na przekór wszystkiemu", "Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks","Ania z Zielonego Wzgórza", "Abulele", "Ratunku, zmniejszyłem nauczycielkę", "Niezwykły świat Belli Brown", "Antboy: Największe wyzwanie" oraz "Zanim się obudzę".

W ramach odkodowanego weekendu widzowie zobaczą także dokument HBO Europe - "Komunia", który znalazł się na shortliście Europejskich Nagród Filmowych. Jest to opowieść o dorastaniu. 14-letnia Ola zajmuje się domem, opiekuje ojcem i niepełnosprawnym bratem, dba o relacje z mieszkającą osobno matką, a przede wszystkim stara się na powrót złożyć rodzinę w całość. Żyje nadzieją, że uda się jej ściągnąć matkę do domu. Pretekstem do spotkania z nią jest uroczystość komunii świętej brata, 13-letniego Nikodema. Ola bierze na siebie całą odpowiedzialność za przygotowanie idealnej rodzinnej uroczystości.

Odkodowany weekend HBO to także seriale. Widzowie zobaczą dwa pierwsze odcinki "Babylon Berlin" - najdroższa produkcja w historii niemieckiej telewizji. Dziejący się w latach dwudziestych w Niemczech serial kryminalny o ambitnym policjancie, który wpada na ślad ogromnej korupcji.

Dodatkowo widzowie będą mogli zapoznać się z serialową ofertą HBO: "Dolina krzemowa IV", "Dziewczyny VI", "Victoria", "Biała księżniczka", "Kroniki Times Square", "Pustkowie", "Na wylocie", "Wielkie kłamstewka", "Detektyw" czy "Na wylocie".źródło: 

media2.pl / HBO