You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONFinał Ligi Europy na żywo w TVP1

16 maja w Jedynce transmisja decydującego spotkania Ligi Europy. Atletico Madryt, które dwa lata temu grało w finale Ligi Mistrzów, zmierzy się z Olympique Marsylia.

Stawką jest nie tylko okazały puchar i premia finansowa, lecz także możliwość gry od razu w fazie grupowej Ligi Mistrzów w następnym sezonie.

To bardzo istotne dla Olympique Marsylia, który przed ostatnią kolejką ligi francuskiej zajmuje czwarte miejsce, zapewniające grę w Lidze Europy. Atletico, które w 2014 i 2016 roku rywalizowało w finale Ligi Mistrzów, występ w Champions League w przyszłym sezonie ma już zapewnione.

Transmisja finału Ligi Europy Olympique Marsylia - Atletico Madryt w środę (16 maja 2018 roku) od godz. 20:35 na antenie TVP1.

Mecz będą komentować z Lyonu: Jacek Laskowski oraz były reprezentant Polski Marcin Żewłakow.

Studio poprowadzi Rafał Patyra, a jego gośćmi będą byli reprezentanci Polski i piłkarze francuskich klubów: Marek Jóźwiak (EA Guingamp) i Piotr Świerczewski (SC Bastia i Olympique Marsylia).źródło: 

media2.pl / TVP