You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONWszędzie w sieci - nowa oferta T-Mobile.

5 czerwca 2011 roku na polski rynku telekomunikacyjnym zadebiutuje nowa sieć komórkowa T-Mobile. Operator zdradza szczegóły swojej pierwszej oferty - "Wszędzie w sieci", czyli dostęp do Internetu na całym świecie.

T-Mobile od pierwszego dnia obecności na polskim rynku zrewolucjonizuje dostęp do Internetu za granicą. Dzięki usłudze "Wszędzie w sieci" e-mail, Facebook oraz inne aplikacje i serwisy sieciowe w Unii Europejskiej będą dostępne dla klientów bez obawy o niespodziewane koszty. Oferta T-Mobile będzie również atrakcyjna ze względu na koszt 1 MB transferu danych, który wyniesie zaledwie 18 groszy.

W ramach usługi "Wszędzie w sieci" będą oferowane pakiety dzienne, tygodniowe i miesięczne. Najmniejszy z nich 4 MB będzie można aktywować na jeden dzień za 9 złotych, a największy 1 GB na tydzień za 183,27 złotych. W tygodniowym pakiecie 500 MB za 99 złotych. T-Mobile, jako pierwsza sieć w Polsce, zastosowała obniżenie prędkości połączenia z Internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu oraz brak opłat za dalszy transfer danych do końca terminu ważności pakietu. Dla klientów oznacza to również bezpieczne korzystanie z Internetu, bez nieprzewidzianych kosztów.

Jeszcze przed wyjazdem za granicę klient będzie mógł aktywować dowolny pakiet, ponieważ termin ważności pakietu będzie liczony dopiero od jego pierwszego użycia w roamingu.

Ważnym elementem nowej oferty jest pełna kontrola kosztów transferu danych za granicą. Przy każdym otworzeniu przeglądarki internetowej - klient zobaczy bezpłatną stronę, na której jednym kliknięciem będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie pakiet danych. O wykorzystaniu 80% dostępnych MB, klient zostanie poinformowany przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będzie mógł aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję opłaty zgodnej z cennikiem taryfy. Jeżeli klient nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z Internetu jego transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie będzie ponosił żadnych nieprzewidzianych kosztów.

źródło: media2.pl