You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONT-Mobile: "Wszędzie rozmawiaj" - 30 gr w Polsce i UE.

T-Mobile udostępni dla klientów w Polsce ofertę "Wszędzie rozmawiaj", która pozwala na prowadzenie rozmów w całej Unii Europejskiej oraz krajach stowarzyszonych w cenie rozmów krajowych, czyli za 30 groszy za minutę.

"Wszędzie rozmawiaj" to usługa, w której klient za 9 złotych otrzymuje pakiet 30 jednostek (SMS, MMS, minuta). W celu uproszczenia zasad korzystania z usługi pakiet można wykorzystać: w roamingu w UE na połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y w Polsce na międzynarodowe połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do UE. Wszystkie usługi będą wymieniały się jeden do jednego, tzn. 1 minuta będzie wymienialna na 1 SMS lub 1 MMS.

Z usługi "Wszędzie rozmawiaj" będą mogli skorzystać klienci wszystkich segmentów: abonamentowego, Mix oraz Tak Tak. Aktywacja będzie możliwa w wielu kanałach obsługi, m.in., SMS, Ekspresowy kod, Automatyczny System Obsługi Klienta (IVR), w punkcie sprzedaży, czy bezpośrednio u konsultanta telefonicznego Biura Obsługi Klienta. Pakiet 30 jednostek będzie można wykorzystać przez 14 dni od momentu aktywacji.

Klient o możliwości aktywowania multipakietu tanich usług w roamingu będzie informowany w powitalnej wiadomości tekstowej, którą otrzyma zaraz po włączeniu telefonu za granicą.