You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONT-Mobile na Facebooku, nowy spot w TV.

Polscy sympatycy międzynarodowej marki telekomunikacyjnej T-Mobile mogą już współtworzyć społeczność na Facebooku. Trwa także kampania informująca o zmianie marki - w telewizji emitowany jest nowy spot.

Od 5 czerwca znana na świecie marka T-Mobile zaoferuje polskim klientom swoją ofertę usług, a już teraz wszyscy klienci PTC oraz fani mogą dołączyć do jej sympatyków na portalu społecznościowym Facebook.

Użytkownicy profilu będą mogli zamieszczać własne komentarze, uzyskiwać odpowiedzi na nurtujące pytania i być na bieżąco z najnowszymi ofertami sieci T-Mobile. Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych działaniach oraz zapoznania się z technologicznymi ciekawostkami i nowościami T-Mobile, a także wiele innych atrakcji - to wszystko będzie dostępne na profilu T-Mobile PL.

Ponadto, na profilu T-Mobile PL będą umieszczane najnowsze spoty reklamowe, materiały multimedialne oraz informacje dotyczące wydarzeń promujących T-Mobile. Nowa marka nie zapomni również o fanach muzyki, o czym wkrótce będzie można się przekonać wchodząc na profil T-Mobile PL.

Tymczasem w mediach trwa kampania informująca o zmianie marki Era na T-Mobile.