You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEONBundesliga na Facebooku Eleven Sports

W piątek (12 stycznia 2017 roku) ELEVEN SPORTS pokaże spotkanie Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium na swoim profilu na Facebooku. Relacja z meczu inaugurującego rundę rewanżową w sezonie 2017/18 będzie pierwszą w tym serwisie w historii ligi niemieckiej, a także pierwszą w Polsce transmisją meczu jednej z pięciu czołowych lig piłkarskich świata w mediach społecznościowych.

Fani ELEVEN SPORTS w Polsce na profilu stacji będą mogli śledzić Facebook Live 12 stycznia 2017 roku od 19:30, kiedy wystartuje studio meczowe.

Niecałą godzinę później rozpocznie się transmisja ze starcia Bayer 04 Leverkusen vs FC Bayern Monachium.

Rywalizację z udziałem Roberta Lewandowskiego i innych wielkich gwiazd prosto z BayArena skomentują Mateusz Święcicki i Filip Kapica.

Dialog z kibicami jest dla nas niezmiernie ważny, dlatego od początku naszego istnienia intensywnie wspieramy działalność telewizyjną poprzez komunikację w mediach społecznościowych. Na naszym profilu na Facebooku zgromadziliśmy liczną grupę fanów, z którymi wspólnie przeżywamy sportowe emocje. Cieszymy się, że teraz razem z tak ważnym partnerem jakim jest Bundesliga, możemy zaoferować kibicom relację na żywo z ciekawie zapowiadającego się meczu. Ta innowacyjna transmisja to kolejny ważny krok zarówno w zakresie zwiększania dotarcia do widzów, jak i ścisłej współpracy z ligą niemiecką - mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce.

Relację na żywo na profilu ELEVEN SPORTS poprzedzi konkurs w mediach społecznościowych, w którym wygrać będzie można koszulki piłkarskie klubów Bayer 04 Leverkusen i FC Bayern Monachium.

Transmisja na Facebooku to kolejne przedsięwzięcie zacieśniające współpracę ELEVEN SPORTS i Bundesliga International.

We wrześniu 2017 na zaproszenie stacji Polskę odwiedziła legenda futbolu Lothar Matthaus, a dzięki najnowszej inicjatywie #ShowYourColors 12 stycznia zostaną nagrodzeni fani, którzy wykażą się największą kreatywnością w kibicowaniu swojej ulubionej drużynie. ELEVEN SPORTS wprowadził także popularny hashtag #BundesTAK.

Transmisję telewizyjną spotkania Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium będzie można oglądać 12 stycznia od 19:30 na antenie Eleven Sports 1.źródło: 

Eleven Sports / media2.pl