You are here:
Instalacje TV-SAT - DIOMAR Sp. z o.o.Stacje czołowe i multiswitcheCyfrowa Stacja Czołowa TANGRAMCyfrowa Stacja Czołowa CHAMELEON4-ty kanał Eleven Sports

W poniedziałek (20 listopada 2017 roku) Grupa Eleven Sports zmieni nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowego, czwartego kanału w Polsce.

Od najbliższego poniedziałku Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra będą nazywać się odpowiednio: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 3.

Oprócz nowych nazw, otrzymają one również zmodyfikowane logotypy.

Zmiany dotyczą jedynie nazw oraz logotypów i nie mają wpływu na program poszczególnych kanałów, których profil i zawartość zostaną zachowane. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału i idącą za tym potrzebą ujednolicenia nazw w taki sposób, aby były spójne oraz bardziej czytelne dla odbiorców oraz ułatwiły efektywniejszą promocję marki.

Wraz ze zmianą nazw, także 20 listopada 2017 roku ruszy czwarty kanał - Eleven Sports 4.

Przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny wyłącznie dla abonentów platformy nc+, w tym abonentów platformy nc+ w sieci Orange. W jakich pakietach nc+ będzie dostępny bez dodatkowych opłat?

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, między innymi, meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama.

W sumie w każdym pełnym sezonie na jego antenie pokazanych będzie minimum 250 meczów piłkarskich na żywo. Jak informuje nad nadawca, kwartalna wyłączność dla Eleven Sports 4 dotyczy wszystkich operatorów, zarówno satelitarnych jak i sieci kablowych.źródło: 

media2.pl / Eleven